ÖVRIGT / Speglar / Spegel 1637076
nr 163 7076
förgylld, 1800-tal, 135x65
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 5 augusti 2002
2.300 kr
2.200 kr
2.500 kr